KİTAP BASTIRMAK İSTİYORUM

Kitap bastırmak istiyorum ancak nereden başlayacağımı bilemiyorum, Kitap bastırmak istiyorum ancak satıp satmayacağına dair şüphelerim var, gibi çeşitli sorular yazar adayları tarafından sorulmakta ve İnternet ortamında yoğun bir şekilde araştırılmaktadır.

Kitabımı nerede bastırabilirim?

Matbaalar kitap bastırma hizmeti verse de kitabın satışı ve dağıtımı noktasında yayınevleri yetkilidirler. Yayınevleri kitap bastırmak isteyen yazarlara editörlük, tasarım, mizanpaj satış ve dağıtım noktalarında yardımcı olmakla birlikte yazdığınız kitap üzerinde tamamen profesyonel bir şekilde hareket eder.

Ritim Sanat Yayınları olarak edebiyattan, sanat tarihine kadar alanında uzman editör kadromuzla yazar adaylarına destek veriyor ve yayın kurulumuz ile birlikte eserleri inceleyerek yazar-yayınevi düzleminde en kaliteli şekilde hareket ediyoruz.

Kitap nasıl basılıyor?

Eseriniz incelenip olumlu değerlendirildiği takdirde yazara hizmet şartlarımız hakkında detaylı bilgilendirmede bulunuyor ve yazarlık sözleşmemizi gönderiyoruz. Sözleşmemizin imzalanması ile birlikte eseriniz için teknik süreçler başlamış oluyor. Unutmayın tüm bu süreçler yayınevimizce bir ücret talep edilmeden karşılanmaktadır.

Eserinizi gönderdikten sonra eserinizin editörlük, tasarım ve resmi süreçlerini tamamlayıp basıma hazır hale getiriyor ve eseriniz baskıya gitmeden önce son halini incelemeniz için size ulaştırıyoruz. Yazar ve yayınevinin baskı dosyası, kapak tasarımı görüşerek anlaşması sonucunda eserinizin tüm süreçleri tamamlanmış oluyor.

Kitap bastırırken karşılaşılabilecek süreçler nelerdir?

Kitap bastırmak istiyorum diyen yazar adayları bu noktada eserin inceleneceğini ve kendisine olumlu görüldüğü takdirde geri dönüş yapılacağını göz önünde bulundurmalıdır. Ritim Sanat Yayınları olarak bize ulaşan yazar adaylarına ve sorularına elimizden geldiği kadar sık ve sürekli cevap vermeye çalışıyoruz.

Kitap bastırmak isteyen yazar adaylarının sormak istediği bir soru veya tarafımıza iletmek istediği öneriler olursa kendilerine aynı şekilde cevap veriyor ve iletişim bilgilerini tarafımıza iletmesi neticesinde telefon ile iletişim kuruyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.