Yaşamak Şiirleri

Siz değerli yazarlarımız ile birlikte “Kolektif Edebiyat Yaşamak Şiir Antolojisi”nin yazıyoruz.

Kolektif Edebiyat ekibi olarak şimdiye kadar gölgede kalmış, kendini bir türlü gösterememiş, çığlıkları bir türlü duyulmamış yeni ve genç yazarların sesi olmak, sizleri dünyaca ünlü şairler ile birlikte bir kitapta toplamak için yazıyoruz.
Bu hasret bizim diyenler!
Bu memleketin verimli topraklarının yeni Nazım’ları, Cemal’leri, Cahit’leri…
“Bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine…”
Yaşamak…
Yaşadıklarımız ve yaşayamadıklarımızdan ibaret olan hayatlarımızı kalıcı kılmanın tam zamanı.

Yaşamanın verdiği tarifsiz hazzı, bilmenin verdiği azâbı, sevmenin sihirli dokunuşlarını, sevilmemenin ıstırabını bilene cennet de cehennem de bu gezegendir. Tıpkı Nazım’ dediği gibi; “Bilekler kan içinde, dişler kenetli, ayaklar çıplak ve ipek bir halıya benzeyen toprak, bu cehennem, bu cennet bizim.” Hem cennet hem cehennemimizi betimliyoruz sözcüklerimizle, kalemimiz yettiğince…
“Kapansın el kapıları, bir daha açılmasın, yok edin insanın insana kulluğunu, bu dâvet bizim…” Bu davet bizim diyerek sizi Kolektif Edebiyat “Yaşamak” şiir antolojine davet ediyoruz…

Sen de hemen şiirini en geç 4 Şubat’a kadar mail adresimiz yasamaksiirleri@gmail.com adresine gönder, antolojimizde dünyaca ünlü yazarlar ve şairler ile birlikte yer al.

NOT : Ad Soyad olmayan ve ekran görüntüsü şeklinde atılan eserler değerlendirmeye alınmayacaktır. HER ŞAİRİMİZİN EN FAZLA İKİ ŞİİR GÖNDERMESİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR. 

Ayrıca kendi kitabını yayınlamak isteyen yazarlarımız mail atarken belirtebilirler.

Shopping Cart0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.